Перукар, стиліст

Виглядати бездоганно потрібно завжди, навіть під час відпочинку. В готелі Ви зможете скористатися послугами перукаря чи стиліста:

– Стрижка: жіноча, чоловіча та дитяча;
– Укладка
– Накрутка та вечірні зачіски
– Нарощення волосся
– Корекція брів
– Візаж

Лікування волосся

Вам пропонується системний, комплексний підхід по догляду за волоссям. Спеціаліст проводить оцінку стану шкіри голови і волосся, за результатами яких рекомендує послуги та складає програму домашнього догляду.

Серед найпопулярніших процедур:
– Абсолютне щастя LEBEL
– Авторська програма Aqua Jet Peel
– Програми проти випадіння волосся
– Програми стимуляція росту волосся

Трихологія

Наш кваліфікований трихолог після детального огляду Вашого волосся та шкіри голови надасть рекомендації, щоб волосся було красивим та здоровим. Трихолог використовує інноваційні технології для діагностики – апарат Regenera Activа, призначений для клінічного застосування в регенеративних процедурах.

Візажист

Кваліфіковані візажисти салону використовують тільки професійні косметичні засоби. Наші візажисти знають, як підкреслити природну красу вашого обличчя, професійно приховавши усі недоліки. Створіть по-справжньому запаморочливий образ!

Манікюр та педікюр

Досвідчені майстри манікюру зроблять якісний художній розпис і подарують приємні враження від перебування в салоні краси.
До ваших послуг:
– Частка апаратна / комбінована
– Покриття гель-лаком
– Покриття френч, дизайн, художній розпис
– SPA догляд.

Подологія

Вам пропонується професійний догляд за проблемною стопою та нігтями у спеціаліста-подолога. Особлива увага приділяється профілактиці захворювань і корекції проблем:
– врослі нігті
– проблема з нігтьовою пластиною
– мозолі та натоптиші
– тріщини.

перукар
перукар
перукар
1_beauty
1_beauty
1_beauty
Вибачте за незручності, на сайті проводяться технічні роботи