linkedin
logo

ЦЕНТР КРАСИ

Бальнеотерапія

Найпоширенішим видом бальнеотерапії є гідромасажні ванни. Гідромасаж покращує стан вашої шкіри та позитивно впливає на організм в цілому. Гідромасажі допомагають зменшити об’єми тіла, стимулюють циркуляцію крові. Гідромасаж чудово знімає стрес, втому та додає вам енергії. Наші ванни додатково обладнані пристроєм подачі додаткової газованої води та пристроєм озонотерапії для кисневого збагачення води. Навіть через кілька сеансів бальнеотерапії ваша шкіра стане помітно пружнішою та здоровішою.

Масаж

Пропонуємо вам різні види масажу:

– загальний;

– лікувальний;

– інтенсивна пресотерапія;

– deep tissue Elemis;

– масаж для вагітних (beauty mama).

Відповідно до ваших потреб, масажисти допоможуть підібрати найкращий масаж для вас. Прекрасне самопочуття і гарний настрій після масажу – гарантовано!

Thermo-SPA

Терапевтичний ефект від thermo-spa процедур полягає у покращенні фізичної форми, зниженні стресів, стимулюванні  роботи мозку. Після обгортань ви повністю відновите сили та покращите своє загальне самопочуття.

Корекція фігури

Гарна фігура – це результат правильного догляду за собою.

Передові методики, найкраще світове обладнання, індивідуальний підхід  wellness-спеціалістів при підборі програм – саме те, що потрібно для створення фігури мрії.

бальнеотерапія
масаж
thermo spa
icoone