Бальнеотерапія

Найпоширенішим видом бальнеотерапії є гідромасажні ванни. Гідромасаж покращує стан вашої шкіри та позитивно впливає на організм в цілому. Гідромасажі допомагають зменшити об’єми тіла, стимулюють циркуляцію крові. Гідромасаж чудово знімає стрес, втому та додає вам енергії. Наші ванни додатково обладнані пристроєм подачі додаткової газованої води та пристроєм озонотерапії для кисневого збагачення води. Навіть через кілька сеансів бальнеотерапії ваша шкіра стане помітно пружнішою та здоровішою.

Масаж

Ми пропонуємо різні види масажу:

– загальний

– лікувальний

– інтенсивна пресотерапія

– deep tissue Elemis

– масаж для вагітних (beauty mama)

Відповідно до Ваших потреб, масажисти допоможуть підібрати найкращий для Вас масаж. Прекрасне самопочуття і гарний настрій після масажу – гарантовано!

Thermo-SPA

Грязові та косметологічні обгортання дарують вам відчуття легкості та краси. Головний терапевтичний ефект таких процедур полягає у покращенні фізичної форми, зниженні стресів, стимулюванні  роботи мозку. Після обгортань ви повністю відновите сили та покращите своє загальне самопочуття.

Корекція фігури

Гарна фігура – це результат правильного догляду за собою.

Передові методики, найкраще світове обладнання, індивідуальний підхід  wellness-спеціалістів при підборі програм – саме те, що потрібно для створення фігури мрії.

бальнеотерапія
масаж
thermo spa
icoone
Вибачте за незручності, на сайті проводяться технічні роботи