linkedin
logo

Новорічний корпоратив у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA

Організувати новорічний корпоратив, який пройде яскраво, весело і невимушено – задача не з легких. Якщо хочете організувати особливе свято для своїх колег, ця стаття буде вам корисною.

Новорічний корпоратив потрібен як і топ-менеджменту, так і персоналу. Директори можуть використати корпоратив як можливість подякувати працівникам за сумлінну працю і мотивувати на нові професійні звершення. Для працівників корпоративи потрібні для відпочинку від повсякденних завдань та для міжособистісного спілкування між колегами.

Ви приємно здивуєте своїх колег, організувавши новорічний корпоратив в іншому місті, наприклад, у Львові. Подорожі зближують людей: співробітники працюватимуть більш злагоджено та продуктивно після новорічного корпоративу в іншому місті. Незважаючи на дату проведення корпоративу – грудень, січень чи лютий, Grand Hotel Lviv пропонує вам організацію святкування на найвищому рівні.

У Grand Hotel Lviv Luxury & SPA індивідуальний підхід до кожного свята: ми робимо індивідуальний прорахунок під ваш бюджет та гарантуємо супровід менеджера на кожному етапі заходу. Також ми пропонуємо спеціальні тарифи на проживання. Радимо обов’язково скористатись SPA: басейн, джакузі, 6 саун, сінна кімната та тренажерний зал будуть у вашому розпорядженні під час перебування. Уявіть, як вам буде комфортно зупинитися командою у єдиному п’ятизірковому готелі Львова: прекрасна половина вашої компанії буде відпочине у спа, обиратиме сукні та зачіски, а, до прикладу, сильна половина огляне grand-колекцію вин і посмакує обраними напоями. У The Lobby Bar, де зберігається колекція 200 ексклюзивних вин, щовечора буде “запалювати” DJ або лунатиме жива музика - хіба не ідеальне pre-party?

Grand Hotel Lviv також надає вам безкоштовно зал в оренду. Ви можете поєднати корисне із приємним – запросити гостя, який виступить із темою, яка цікава вашій компанії. На завершення заходу можете подарувати сертифікат на проживання у готелі найкращому вашому працівникові. У Grand Hotel Lviv Luxury & SPA все буде прикрашено по-святковому: у вас залишаться не лише приємні спогади, а й красиві спільні фото!

Щоб новорічний корпоратив пройшов на ура, замовте прорахунок корпоративу вже зараз – деякі дати вже заброньовані!

На вас чекає grandіозне свято!