linkedin
logo
armenian

Топ-5 визначних місць Львова

1. Львівський національний академічний театр опери і балету імені Соломії Крушельницької

Туристи, які приїжджають до Львова, першим ділом ідуть помилуватись Львівською оперою. Оперний театр вражає як своєю величчю як ззовні, так і всередині. Інтер’єр театру прикрашений старовинними меблями та різноманітними картинами відомих українських акторів. Якщо ви не любите оперу та балет, все ж варто відвідати Львівську Оперу та помилуватись нею, як витвором мистецтва.

2. Палац Потоцьких

Львівський палац мистецтв – унікальна будівля, збудована в кінці XIX століття заможною родиною Потоцьких для прийому гостей. Зараз мандрівники відвідують палац, щоб помилуватись красою Дзеркальної зали, яка зі смаком оздоблена позолотою та мармуром. У палаці також є кімната-музей, присвячена творчості Тараса Григоровича Шевченка.

3. Вірменський дворик

Ще з XII століття у Львові почали компактно проживати вірмени. Здебільшого це були ремісники та купці, для яких через історичні причини Львів став рідним містом. Про любов вірменів до цього міста свідчать старовинні кам’яниці, Будинок пір року та Вірменський собор, які є пам’ятками національного значення. У вірменському кварталі також є кілька затишних закладів, де ви зможете насолодитись архітектурою за чашкою львівської кави.

4. Гора “Високий замок”

Високий замок вважають пам’яткою садово-паркового мистецтва. На жаль, через війни замок не зберігся, але залишилась невелика його частина. Якщо ви хочете насолодитись панорамою Львова, це можна зробити на вершині Високого замку. Тут, на висоті 413 м над рівнем моря для вас відкривається неймовірний вид на старовинну частину міста та новобудови. Але якщо Вам до вподоби спостерігати за містом із висоти у більш затишній атмосфері без натовпів туристів, забронюйте столик на Grand Rooftop у Grand Hotel Lviv.

5. Італійський дворик

На італійському подвір’ї можна відпочити від гамірного міста або ж організувати фотосесію. Дворик знаходиться у самому центрі міста у палаці Корнякта на площі Ринок. Тут дуже атмосферно відпочити із коханою людиною та послухати джаз.

Звісно, у Львові є ще багато цікавих місць, які варто відвідати. Якщо ви хочете по-справжньому отримати задоволення від подорожі у Львів, зупиніться у Grand Hotel Lviv. Перегляньте наші спеціальні пропозиції – впевнені, що ви знайдете для себе те, що Вам потрібно. Ми обіцяємо вам грандіозні враження від мандрівки!