linkedin
logo
newlviv

Що слід знати мандрівнику перед тим, як поїхати до Львова?

У Львові неможливо прожити два однакові дні, знайти два однакові будинки чи випити однаково приготовану каву. Культура міста заворожує як іноземних гостей, так і українців. Приїхавши до Львова, будьте готовими до гостинності по-справжньому “вільного міста” – тут можна пити каву впродовж цілого дня, підспівувати вуличним музикантам і насолоджуватись життям на повну.

Мандрівникам-українцям, які приїжджають до Львова, радимо підготуватись до особливої галицької говірки. “Львівська мова” - це своєрідна суміш української мови, а також слів польського та німецького походження. Кілька прикладів незвичних слів “фризура” означає “зачіска”, “шпацерувати” – “прогулюватись”, “знимкуватись” означає фотографуватись. А ще львів’яни дуже балакучі, тому якщо для вас якесь слово є незрозумілим, тут з радістю вам все пояснять.

Для іноземних гостей також маємо кілька новин. У Львові добре розвинена сфера послуг, а саме готельно-ресторанний бізнес. Величезна кількість красивих тематичних кав’ярень не залишить байдужим жодного туриста! У Львові також добре розмовляють іноземними мовами, тому у закладах ви з легкістю зможете порозумітись англійською, польською, а якщо пощастить із співрозмовником – навіть німецькою.

Якщо ви хочете відчути атмосферу Львова, радимо проживати у центрі міста. Зупинившись у Grand Hotel Lviv, ви зможете дістатись до найцікавіших визначних місць Львова за лічені хвилини. І невеличка порада як дістатись до готелю із вокзалу або аеропорту: громадський транспорт не дуже зручний варіант, таксист може “кружляти” вулицями міста, тому радимо послуги трансферу готелю. Ми подбаємо, щоб ви дістались до готелю швидко, безпечно і з максимальним комфортом!