linkedin
logo
новина на сайт побачення

Секрети вдалого побачення

У Франції є гарна традиція запрошувати на перше побачення у бар. Французи знають, що келих вина може багато чого розповісти про людину. Чоловіки дуже уважні до деталей: те, як жінка тримає келих, чи залишає сліди від помади, а якщо і залишає – чи надає цьому значення. До речі, гарна порада для жінок: якщо у вас випадково залишився слід від помади на келиху, слід делікатно це виправити. По етикету краще взагалі не залишати слідів від помади, але раз так сталось – покажіть співрозмовнику що ви акуратна леді.

Порада для чоловіків: запрошуючи жінку на побачення, подбайте про те, щоб запропонувати їй цікаву програму. Якщо це перше побачення, запросіть жінку не лише на drink, а й на вечір живої музики. У п’ятницю та у суботу о 21:00 у The Lobby Bar проходять вечори живої музики. Зручно розмістившись на диванчику або за барною стійкою, ви можете не лише насолоджуватись напоями, а й обмінюватись враженнями про музику чи перформенси бармена.

Окрім локації, чоловіку слід запропонувати напій вечора. Звісно, можна спитати, чого бажає ваша обраниця. Та все ж проявити ініціативу і здивувати смачним ексклюзивним напоєм – завжди буде слушною ідеєю. Якщо алкоголь не ваша сильна сторона, радимо підвищити свої знання з цього питання. Grand Hotel Lviv розвиває культуру споживання благородного алкоголю. Слідкуйте за оновленнями нашої сторінки у Facebook. Для жіночої половини: якщо ваші улюблені напої – міцний алкоголь, наприклад, віскі чи коньяк, не соромтесь, почастуйте себе улюбленим скотчем або ж відкрийте для себе ісландський віскі. За етикетом жінки мають чимало привілеїв, тому обирайте алкоголь, який вам до смаку.

Оплата рахунку – делікатний момент. Кажуть, хто запрошує, той і платить. Фрази “давай сходимо” “чув, у гранд готелі класні коктейлі” ще не означають запрошення. щоб не опинитись у незручному становищі пропонуємо жінкам бути фінансово готовій розділити чек. Істинний джентельмен, звичайно, вас пригостить, але така ініціатива не буде зайвою.

Якщо ви хочете, щоб ваше перше побачення пройшло успішно, забронюйте столик у The Lobby Bar. Атмосфера, інтер’єр, ексклюзивний алкоголь і приємна музика зроблять так, що ваша обраниця погодиться на друге побачення також.