linkedin
logo
lviv

Огляд найцікавіших музеїв Львова

Приїжджаючи до Львова люди, як правило, прагнуть отримати якомога більше позитивних емоцій, відчути атмосферу міста і провести час з користю. Але багато хто думає, що Львів обмежується ресторанами, кав'ярнями, барами і старими кварталами. Поспішаємо повідомити вам, що це не так. У міста своя унікальна історія, яка налічує вже понад 700 років. А де можна найбільш докладно дізнатися про ключові події, факти і значущих осіб, які вплинули на хід історії? Звичайно, ж в музеях, і сьогодні Grand Hotel Lviv пропонує вам огляд найцікавіших музеїв Львова.

Львівський історичний музей

Один з найстаріших музеїв міста, заснований в 1893 році. Головна будівля знаходиться на Площі Ринок. Всього в музеї знаходиться більше 300 000 експонатів, розподілених між кількома будинками в місті. Ви зможете споглядати шедеври живопису, літератури, виробів з художнього скла, старовинні моделі годин, а також багато іншого.

Музей шоколаду

Це місце точно буде цікавим для любителів солодкого. Шоколадний музей Львова розташований в Італійському дворику і пропонує відвідувачам дізнатись про:

• технологію виробництва солодощів;

• старі упаковки для шоколаду;

• незвичайні вироби (шоколадні фрукти, квіти, фігури тварин, зменшені копії пам'яток і навіть жіночі туфлі).

Звичайно, ви зможете спробувати улюблені ласощі в залі для дегустацій і наживо побачити процес виготовлення шоколаду.

Національний музей імені Андрея Шептицького

Далі на черзі музей, який зібрав в собі більше 10 000 експонатів з різних епох. Тут ви побачите стародавні рукописи, ікони, скульптури, роботи Івана Рутковича, Івана Труша та, мабуть, найголовніше – оригінальні твори самого Тараса Шевченка. У музеї представлені чотири постійні експозиції:

• «Народне мистецтво»

• «Давнє українське мистецтво»

• «Українське мистецтво ХХ століття»

• «Мистецтво XIX – початку ХХ століття»

Музей-арсенал

Особлива пам'ятка архітектури, відкрита в 1981 році. Тут кожен зможе побачити десятки зразків зброї, якими користувалися воїни в різні періоди часу. Булави, шпаги, гарматні ядра, бойові знаряддя, обладунки, безліч екземплярів військової форми і багато іншого можна буде на власні очі побачити в цьому унікальному музеї Львова.

Ми намагалися зробити нашу підбірку якомога більше неординарною і цікавою для вас. Кожен з представлених тут музеїв по-своєму унікальний і точно здивує вас чимось особливим.

Але для того, щоб ваш відпочинок у Львові пройшов ідеально, вам потрібно заздалегідь подбати про місце для проживання. І тому ми пропонуємо вам зупинитися в Grand Hotel Lviv. Ваш комфорт важливий для нас, тому ми зробимо все, щоб ви були задоволені.