linkedin
logo

Один день у Grand Hotel Lviv: Тариф Day Use

Чи хотіли б ви відчути себе хоч на день туристом у рідному місті? Не лише гуляти ніби вперше вуличками Львова, смакувати фірмову каву, а дійсно отримати першокласний відпочинок?

Grand Hotel Lviv Luxury & SPA пропонує львів’янам провести один незабутній день у готелі за тарифом Day Use - цілих вісім годин у Grand Hotel Lviv! За цим тарифом ви можете обрати будь-який зручний для вас час із 6:00 до 23:00, щоб завітати у готель. Ми радимо прийти якомога швидше, щоб посмакувати сніданком шведської лінії і насолодитися магією ранкового Львова. Ви можете обрати номер, який вам найбільше до вподоби для Ваших цілей. Якщо ви хочете максимум часу провести у SPA, номер Стандарт або Напівлюкс цілком підійде під ваші потреби. Якщо ви хочете провести фотосесію, найкращим вибором стануть номери категорій Напівлюкс і вище. Ці апартаменти просторіші, із вишуканішим дизайном та деякі навіть мають індивідуальний балкон або терасу - фото будуть просто неймовірні! І чи не найважливіше, вартість будь-якого номеру, який ви оберете -40% від суми за добу.

Окрім сніданку та номеру, у пропозицію входить відвідування нашого спа. Відпочивши у сауні, найкраще продовжити свій релакс у джакузі або поплавати в Infinity Pool басейні. До речі, саун у нас аж шість: краксен, римська, руська, фінська, інфрачервона та соляна кімната. Якщо ви не знаєте, яка сауна вам найбільше підійде, щоб покращити стан здоров’я чи самопочуття, персонал Grand Hotel Lviv залюбки вам допоможе гарною порадою. Впевнені, що у холодну пору вам сподобається як і відпочинок у саунах, так і романтичний релакс у сінній кімнаті.

Відпочиньте із близькими по тарифу Day Use у найкращому SPA України! Щоб дізнатися деталі та забронювати номер, телефонуйте за номером +380931706444!