linkedin
logo

“Не переставайте вірити і мріяти”, – Тетяна, переможниця конкурсу по проживанню від Grand Hotel Lviv

24-25 листопада у Grand Hotel Lviv проживала сім’я Бикових. Тетяна та Олег виграли проживання у готелі та вечерю у ресторані Grand SoLie у розіграші в Instagram. Піар-менеджер Марія вирішила поцікавитись, як молода родина провела час у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA.

- Тетяно, Олеже, приємно з вами познайомитися! Ви вперше у Львові?

- Ми львів’яни і для нас проживання у готелі було цікавим досвідом. Ще раніше ніколи не зупинялися в готелі у Львові.

- Які були ваші перші емоції, коли ви дізналися про перемогу?

- У мене був шок, я одразу подзвонила чоловікові. Виграш проживання у Grand Hotel Lviv - моя найбільша перемога (Тетяна сміється). Раніше у таких конкурсах ми ще нічого не вигравали. Почала переживати, із ким залишити нашу однорічну дитину. З бабусею, звичайно, добре, але з мамою краще.

- Чи комфортно вам було перебувати у готелі, особливо із дитиною? Ми більше позиціонуємо себе як бізнес-готель і нам цікаво дізнатися ваші враження.

- Дуже зручно. Дитина, напевно ще у більшому захваті, ніж ми. Ми навіть поширили відео в сторіс в інстаграм. Особливо сподобалось джакузі та спа. Дуже багато саун і це великий плюс, бо ми з дитиною ще не були у сауні. Персонал нам підказав, що у трьох саунах можна відпочити із такими маленькими дітьми: сінна кімната, соляна кімната та інфрачервона сауна. Ми добре відпочили, а наша дитина ще краще.

- А як вам вечеря? Ви замовили щось особливе для дитини?

- Гарна подача і все дуже смачно. Для дитини ми замовили суп із дитячого меню. Суп був дуже смачний, ми навіть самі трішки покуштували!

- Хочемо почути вашу відверту думку про конкурс, а також просимо висловити свої побажання майбутнім учасникам розіграшів.

- Я б порадила вірити. Конкурс в Instagram був чесний і зараз я вам поясню чому так думаю. Місяць тому взяла участь у конкурсі і одразу забула про це. Це була моя маленька мрія перебувати у готелі. Я так і говорила чоловікові, що мрію про спа, романтичну вечерю та красивий номер у готелі. І так все і здійснилося. Тому не переставайте мріяти і вірити!