linkedin
logo
pets

Мандрівникам із домашніми улюбленцями присвячується..

Якщо ви маєте домашнього улюбленця, напевно, ви неодноразово стикались із проблемою чи брати тваринку із собою у подорож чи залишити вдома. Щоб не завдавати клопоту родичам та друзям, рекомендуємо подорожувати із улюбленцям.

Перед подорожжю переконайтесь, що ви взяли із собою ветеринарний сертифікат, свідоцтво і ветеринарно-санітарний паспорт. Поганою ідеєю буде вирушати у подорож із улюбленцям із серйозними пораненнями. Якщо тварина вагітна або ж якщо це маленькі цуценята або кошенята також рекомендуємо уникнути мандрівки із чотирилапим компаньйоном. Будь ласка, переконайтесь, що у вашого улюбленця є всі необхідні щеплення, особливо вакцинація від сказу. Окрім необхідних документів, радимо також додатково взяти фото вашого улюбленця на випадок, якщо тваринка загубиться.

Обов’язково під час подорожі приділяйте посилену увагу своєму чотирилапому другові. Деякі тварини дуже важко переносять дорогу в авто, поїзді чи літаку. Сторонні запахи, нові люди та незвичне середовище однозначно будуть впливати на поведінку вашого улюбленця. При дотриманні правил перевезення тварин, а також уважному ставленню, ваша поїздка пройде легко і вдало.

Якщо ви шукаєте готель, у якому зможете перебувати із своїм домашнім улюбленцем, із задоволенням радимо Вам зупинитись у Grand Hotel Lviv. Ви можете розміститись із вашим улюбленцем за умови, що він не є важчим за 5-7 кг. Із причин безпеки, у готелі заборонено перебувати із собаками бійцівських порід. Із своїм домашнім улюбленцем ви зможете відвідувати майже всі заклади готелю, а саме The Lobby Bar, ресторан “Grand SoLie” та інші місця загального користування, крім Oasis Infinity Pool & SPA.

Ми подбали про те, щоб у номері для вашої тваринки було все необхідне для комфортного перебування. У Grand Hotel Lviv Luxury & SPA ми завжди раді і вам, і вашому домашньому улюбленцю!