linkedin
logo
SPECIAL OFFERS_detail page photo

Куди поїхати на Покрову? До Львова!

14 жовтня не лише релігійне свято Покрови, а й День козацтва та День захисника України. Три свята – це щонайменше три причини, чому варто відпочити від рутинних справ і вирушити у подорож до Львова!

Львів’яни мають особливе ставлення до свят – традиції шануються та передаються із покоління у покоління. І традиційно на свята прийнято дарувати подарунки. Тому Grand Hotel Lviv із радістю дарує своїм гостям третю ніч у подарунок! Ми хочемо, щоб ви побачили все, що запланували без зайвої метушні.

Львів пропонує як і стріт-фуд фестивалі, так і культурну програму, наприклад, перегляд сучасних польських фільмів. На 14 жовтня у Львові також проходитиме Марш захисників України, який ви зможете спостерігати із вікон або балкону свого номеру у Grand Hotel Lviv.

Готель також пропонує вам якісний відпочинок. Зупинившись у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA, ви розпочнете день із смачного сніданку шведської лінії, який вже включений у вартість проживання. А як же приємно провести час у SPA після прогулянок центром! А ще приємніше, що 6 саун, басейн, джакузі, сінна кімната також включені у ціну. Ввечері можна розслабитися під живу музику у The Lobby Bar, місці для справжніх гурманів музики та вина.

Такий вікенд у Львові сподобається і вам, і вашому захисникові. Скористайтесь спеціальною пропозицією до свята Покрови На вас чекають grandіозні враження!