linkedin
logo

In vino veritas: дегустації вин у Grand Hotel Lviv!

Уміння пити вино більше, ніж захоплюючий процес дегустації. Споживання вина – ціла наука і культура. Як ви зазвичай обираєте вино? Червоне чи біле, витримане чи молоде, напівсолодке чи сухе? Закладаємось, не один раз перед вами стояв такий вибір. Щоб ви завжди знали, яке вино підходить до ваших улюблених страв та особливих моментів, дегустації вин у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA – це те, що ви шукаєте.

Чому саме Grand Hotel Lviv? Бо локація відіграє важливе значення. У приміщенні, де проводяться дегустації має бути сприятлива обстановка без сторонніх запахів та із відповідним освітленням. Також лише у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA є найбільша колекція вин Львова, яка складається із 200 одиниць. Петро Добровольський, провідний сомельє не лише Львова, а й України відкриє вам всі секрети вина та його споживання.

Венеція, Верона – найромантичніші міста Італії. Венеція – місто-карнавал, у Вероні покохали один одного Ромео та Джульєтта. Ці міста географічно об’єднані в один регіон Венето, який славиться не тільки історією, а й унікальними букетами вин. Вулканічне Соаве, сповнена квіткових ароматів Лугана, питке і свіже Бардоліно та Вальполічела, у всіх своїх проявах… 23 жовтня о 19.30 - 21.30 запрошуємо вас відчути Венето на смак. Вартість дегустації вин регіону Венето – 800 грн.

Телефон для резервацій: 0978218372