linkedin
logo

Грандіозне святкування Нового року 2020

Початок листопада – ідеальний час для вибору локації святкування Нового Року. Лише одну ніч у готелі буде відбуватися справжнє циркове дійство. Grand Hotel Lviv за циркове мистецтво, яскраві емоції і веселе святкування. Ми кажемо “ні” цирку із нашими чотирилапими друзями, тому створюємо шоу нового формату. Циркове новорічне святкування, створене людьми для людей стане незабутнім початком Нового Року 2020. Офіційно вечірка розпочнеться о 21:00 у The Lobby Bar.

“Шоу починається”, – лунає приємний голос із-за куліс і ви поринаєте у вир новорічного торжества. Яскраві декорації, інтерактиви, талановиті артисти та подарунки – обов’язково сфотографуйтеся у нашій фотозоні!

Як тільки ви займете свої місця за святковим столом, розпочнеться світлове шоу. Гурт Дикоbrass гратиме ваші улюблені новорічні пісні. Вже уявляєте, як ви, щасливо усміхаючись, стаєте зіркою танцмайданчику? О 23:00 з’являється харизматичний шоумен Дмитро Корнелюк і новорічне свято стає ще веселішим.

Коли до півночі вже зовсім близько, подумайте, яке бажання ви загадаєте, коли проб’ють куранти. Після дванадцятої свято ще більше набере обертів і на вас чекатиме ще більше сюрпризів.

Новорічні фото та відео переконають вас, що цей Новий Рік 2020 був найграндіознішим вашим святкуванням. Забронюйте cтолик за номером +380931706444 або написавши на пошту reservation@grand-hotel.com.ua