linkedin
logo

Grand Hotel Lviv Luxury & SPA – нестандартна локація для зйомок

Розкішний інтер’єр Grand Hotel Lviv не може залишити байдужим жодного фотографа.
Нещодавно Vogue.ua організував фотосесію у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA. Vogue.ua провів фотосесію в одному із напівлюксів Grand Hotel Lviv. Фотозйомка була тематична: як носити одяг у білизняному стилі . Стильний одяг, красуні-моделі і розкішні класичні декорації Grand Hotel Lviv Luxury & SPA - кадри вийшли просто неймовірні!

Ви також можете організувати свою власну фотосесію у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA. Красиві кадри із піжамної вечірки або іншої тематичної фотосесії залишаться приємним спогадом для Вас та Ваших близьких. Бронюйте тариф Day Use, сюди входить не лише перебування в номері протягом 8 годин в період з 6:00 до 23:00, а й відвідування SPA!

Grand Hotel Lviv підходить не тільки для fashion, а й для beauty shootings! Французький бренд EISENBERG Paris разом із Vogue.ua організували фотосесію бюті-засобів для сяючої шкіри #HealthyGlow: все секреты сияющей кожи Як це було можна подивитися у бекстейдж-відео . Завдяки інтер’єру, виконаному у класичному стилі, прекрасному освітленню та виглядові на центр Львова зйомка у Grand Hotel Lviv проходить легко, а фотографії виходять з першого разу!

Співпраця Grand Hotel Lviv Luxury & SPA із Vogue.ua продовжилася у ще одному проекті! Спільно із Vogue.ua Grand Hotel Lviv організував розіграш на проживання у готелі протягом двох днів. Мета розіграшу відповідає місії Grand Hotel Lviv Luxury & SPA - стати частиною вашої історії та наповнити ваше перебування у готелі неустанною турботою та грандіозниими емоціями!