linkedin
logo

Grand Hotel Lviv Luxury & SPA – найкращий розкішний історичний готель!

World Luxury Hotel Awards – одна із найпрестижніших нагород у сфері готельної справи. Конкурс відбувається на державному, регіональному, континентальному і світовому рівнях. А Grand Hotel Lviv здобув перемогу у номінації Розкішний Історичний Готель, Регіональний переможець: Східна Європа!

Щоб отримати цю нагороду потрібно було не лише відповідати всім еталонам міжнародного готельного бізнесу. Найважливіший критерій – це любов і прихильність туристів, які голосували онлайн із будь-якого куточку світу.

Керівник відділу маркетингу World Luxury Awards, Майкл Гунтер-Сміт влучно зазначив: “Справжня розкіш не є легким досягненням. Щоб досягти розкоші, потрібен професійний і відданий персонал, який завжди готовий зробити більше. Зайвий раз зупинитися, щоб пересвідчитися, що кожен гість відчуває турботу і що немає невирішених проблем – це і є визначенням справжньої розкоші”.

Місія Grand Hotel Lviv полягає у тому, щоб наповнити ваше перебування у готелі грандіозними емоціями та неустанною турботою, перевершуючи ваші сподівання. Але ви, учасники голосування, які обрали Grand Hotel Lviv Luxury & SPA переможцем, перевершили наші сподівання. Ми щиро прагнули отримати цю нагороду і ви здійснили нашу мрію!

Grand Hotel Lviv любить вас і чекає на ваш приїзд знову!