linkedin
logo
новина день св валентина-min

До Львова на день святого Валентина!

Для найромантичнішого побачення варто їхати у подорож у найромантичніше місто. У Львові найталановитіші письменники знаходили свою музу: Іван Франко писав свої найромантичніший вірші, Леопольд фон Захер Мазох творив свої еротичні новели. Навіть польський король Владислав IV закохався у звичайну львів’янку, довівши всім, що кохання не має кордонів. Як бачите, у цьому місті все про любов. Якщо ви маєте другу половинку, то подорож до Львова ще більше зміцнить ваші стосунки, а якщо ви у пошуках, подорож до цього міста може бути для вас доленосною.

Серед розваг, які пропонує місто – свято Шоколаду, яке триватиме у Львові 14-17 лютого. Уявляєте, як класно буде поласувати шоколадом із коханим/коханою у романтичному палаці Потоцьких? Львів пропонує багато тематичних екскурсій, навіть до мощей святого Валентина. Якщо ви у пошуках другої половинки, точно не завадить попросити святого Валентина допомогти знайти кохану/коханого. Прекрасним доповненням Вашої мандрівки будуть візити на концерти до філармонії, на виставу у Львівську Оперу та в театр Марії Заньковецької.

Якщо Вам більше до душі пасивний відпочинок, то Grand Hotel Lviv має для вас багато пропозицій. Як щодо парного масажу? У готелі діє пропозиція, відповідно до якої ваш коханий/кохана зможе отримати масаж із 50% знижкою. Тут, окрім масажу, на вас чекають ще багато різних приємних процедур, які сподобаються і вам, і вашій половинці. До речі, басейн, джакузі, шість саун та сінна кімната безкоштовно у розпорядженні для гостей готелю. У Grand Hotel Lviv є також #203 номер для тих пар, які хочуть розпалити іскру пристрасті. Тематичний номер, присвячений творчості Леопольда фон Захер Мазоха здивує унікальними меблями, величезним ліжком king size, а також коробкою із сюрпризами для дорослих.

День всіх закоханих – це свято ніжності, романтики та пристрасті. Зробіть цей день особливим у Львові, у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA!