linkedin
logo

Grand SoLie

Grand SoLie
Grand SoLie
Grand SoLie
Grand SoLie
Grand SoLie
Ресторан Grand SoLie чудово підійде як для теплих, сімейних зустрічей, так і для ділових переговорів. Посмакувати стравами європейської кухні ви зможете в одному з трьох основних залів, у банкетній кімнаті або на літній терасі. Для поціновувачів вин рекомендуємо відвідати дегустації, які регулярно проходять у ресторані Grand SoLie. Слідкуйте за подіями на нашій сторінці Grand SoLie у Facebook.
Меню ресторану: MENU
Grand SoLie ранковий

Ресторан Grand SoLie – один із гранд-закладів готелю. Зранку із 8:00 до 11:00 тут смакують сніданками шведської лінії. Вівсяна каша на апельсиновому фреші, омлети та круасани – фаворити наших гостей. Коли гарна тепла погода, відвідувачі люблять снідати на терасі і спостерігати, як прокидається Львів. Окрім відкритої тераси, є ще п’ять залів, де гості можуть відпочити та посмакувати стравами. Якщо ви зі Львова і думаєте, що у заклади Grand Hotel Lviv не для вас, ви помиляєтесь. Дозвольте собі сніданок у першокласному ресторані у центрі міста. У Grand SoLie вас чекає магія ранку.

Меню ресторану:

http://bit.ly/3itRFle

Grand SoLie діловий

У ритмі сучасного міста люди часто працюють за ноутбуком чи смартфоном. Чи бувало так, що ви прийшли у ресторан попрацювати і забули зарядку? В інших ресторанах Львова ви віддасте свій телефон на барну стійку чи пересядете за інший столик ближче до розетки. У Grand SoLie таких проблем не виникне: портативні повербанки можуть швидко зарядити не один ваш пристрій, а цілих чотири! Недаремно кажуть, що ділові зустрічі найкраще проводити у закладах. Зручна локація ресторану у центрі міста, витриманий стильний інтер’єр, та європейська кухня Grand SoLie – ваша м’яка сила на діловій зустрічі. За келихом просекко у Grand SoLie можна домовитись про все, що завгодно. Переконаєтесь?

Меню ресторану:

http://bit.ly/3itRFle

Grand SoLie романтичний

Уявіть романтичну вечерю із коханою людиною. Для романтики важливі всі деталі: їжа, напої та особливо атмосфера. Романтичну атмосферу у Grand SoLie створити легко, як за помахом чарівної палички. Залів тут багато, тому ви можете обрати самі, де вам найбільше відчувається романтика. Ось ви у ресторані, у залі, де вам затишно і лунає приємна музика. Вагаєтесь між тальйоліні із рибним біском та консоме із телятиною. Ви очікуєте чогось більшого, ніж красиві та смачні страви. У Grand SoLie є мімімум дві людини, які знають, як створити гастрономічне задоволення. Шеф-повар Олександр Чумовицький приготує страву, яку ви обрали. Сомельє Петро Добровольський порадить вино. Формула проста: страва + благородний напій = смак, який підносить до небес!

Меню ресторану:

http://bit.ly/3itRFle

Винні дегустації

Чи хотіли б ви дізнатися, яке вино найкраще підійде до тієї чи іншої страви? Який дует страви та напою обрати, щоб максимально розкрити смак? У Grand SoLie знають відповідь на ці питання. І ми готові поділитися знаннями з вами. У ресторані є чи не найбільша колекція вин у Львові. Винні дегустації проходять щотижня, більше деталей щодо події можна знайти на сторінці Grand SoLie у Facebook. Радимо бронювати місця на дегустацію завчасно – охочих дізнатися про вдалі гастрономічні поєднання дуже багато!

Меню ресторану:

http://bit.ly/3itRFle

Grand SoLie ранковий-min
imgonline-com-ua-CompressBySize-cr2PKO3G4D
Grand SoLie романтичний-min
Grand SoLie вино