linkedin
logo

ІСТОРІЯ

pic
Заснований у 1893 р.

Історія Grand Hotel Lviv починається у 1893 р. На місці готелю раніше була будівля, у якій працював батько Леопольда фон Захер-Мазоха, відомого австрійського письменника-новеліста. У готелі дбайливо збережені унікальні поручні, двері та меблі, які відтворюють атмосферу ХХ ст. Ми пишаємось нашою історією і прагнемо стати частиною Вашої.

Grand Hotel Lviv завжди слідкує за сучасними трендами. Готель одним із першим провів електричне освітлення у Львові. Ще у ті далекі часи готель слідкував за модними тенденціями, проводив реконструкції у 1910 р., 1992 р. У 2016 р. закінчилася ще одна реконструкція, метою якої було оснащити готель сучасною технікою. А яким феєричним було відкриття, зіркою якого була сама Періс Хілтон!

Місце релаксу – центр Oasis Infinity Pool & SPA. Найкраща косметика, досвідчені майстри, широкий спектр послуг та неймовірна атмосфера – саме те, що треба, щоб відновити сили після насиченого дня.

Перебування у Grand Hotel Lviv Luxury & SPA буде сповненим grandіозними емоціями та турботою, перевершуючи Ваші сподівання!

image
Наші досягнення
World Luxury Hotel Awards-2019

World Luxury Hotel Awards – одна із найпрестижніших нагород у сфері готельної справи. Grand Hotel Lviv здобув перемогу у номінації Розкішний Історичний Готель, Регіональний переможець: Східна Європа!

Stella International Beauty Awards-2018

Oasis Infinity Pool & SPA став переможцем конкурсу Stella International Beauty Awards, єдиної професійної премії у сфері б’юті індустрії.

World Luxury Hotel Awards-2018

Заснована в 2012 році, World Luxury Hotel Awards – це вершина досягнень в індустрії розкішних готелів. У 2018 році на острові Балі Grand Hotel Lviv отримав нагороду як найкращий розкішний готель.

 

World SPA & Wellness-2018

Заснована в 2012 році, World Spa & Wellness Awards нагороджує спа-готелі та курорти у всіх регіонах: Західна Європа та Скандинавія, Близький Схід та Північна Африка, Північна та Південна Америка та Азія та Австралія.

Hotel of the Year Awards-2019

Hotel of the Year Awards нагороджує готелі, резорти і спа-центри за винятковий рівень обслуговування та послуги світового класу.