linkedin
logo
новина день св валентина-min

Як провести День святого Валентина?

14 лютого – найромантичніший день у цілому світі. Ваша кохана/коханий із нетерпінням очікують цей день, щоб провести день удвох, обмінятись подарунками і ще раз нагадати про своє кохання. Якщо ви ще не придумали програму до Дня всіх закоханих, Grand Hotel Lviv підготував для вас кілька цікавих ідей.

Пропонуємо вам Grand SoLie, якщо ви у пошуках ідеального ресторану для романтичної вечері. Наш шеф створив спеціальне меню із устрицями для двох до 14 лютого. До речі, устриці – афродизіак і важко було б придумати романтичніше меню на день всіх закоханих. Окрім вишуканих страв, на вас очікує незабутній вечір живої музики – із 19:00 до 21:00 гратиме саксофоніст. Ми підготували для наших гостей компліменти: welcome drink та солодкий сюрприз, щоб День святого Валентина пройшов навіть краще, ніж ви очікуєте.

У Львові, певно, не знайдеться людини, яка байдужа до музики із нотками джазу. Якщо вам також подобається така музика, запрошуємо вас на 14 лютого у The Lobby Bar. Тут ви зможете насолодитись і приємною музикою “Ladies Trio”, і спеціальним меню устриць. Усіх гостей The Lobby Bar очікує невеличкий сюрприз, і навіть не один. Ми знаємо, як ви любите наші макаруни і welcome drink, тож приходьте із парами – ми пригостимо усіх!